Ocenili sme úspechy žiakov z nášho okresu
V utorok sme spoločne oslávili úspechy talentovaných žiakov z celého okresu Šaľa. Ocenených bolo naozaj veľa, podporiť ich prišli aj starostovia jednotlivých obcí.
„Dnes je to oslava výnimočnosti. Len poznanie nás môže uistiť v tom, že spoločnosť bude kultúrnejšia, ľudskejšia. Že posilníme hodnoty, ktoré sú nevyhnutné pre to, aby sme sa tešili na budúcnosť. Teším sa, že každoročne máme dostatok šikovných detí, ktoré sú našou budúcnosťou,“ vyjadril sa primátor Šale Jozef Belický a poďakoval sa aj pedagógom, ktorí neustále odovzdávajú svoje vedomosti žiakom. Ocenenia odovzdával s vedúcou Spoločného školského úradu v Šali, Marianou Takáčovou a žiakom z obcí okresu osobne zagratulovali starostovia a starostky.
Mimoriadnu cenu primátora získal Oliver Szabó, žiak ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša Šaľa za 1. miesto na celoslovenskej dejepisnej olympiáde a za skvelé 8. miesto na celoslovenskom kole geografickej súťaže. Gratulujeme!
Cenu primátora si odniesla aj Alexa Corradi zo Stredná odborná škola chovu koní a služieb, Štúrova 74, Šaľa za výnimočný úspech na celoslovenskej súťaži žiakov SOŠ v predvádzaní koní v Trenčíne
Ďakujeme všetkým žiakom za ich usilovnosť a reprezentáciu okresu Šaľa. Ste naša pýcha.