publikované: 24.04.2016 - 22:06  //  aktualizácia: 24.04.2016 - 22:14  //  zobrazené: 1898

FK VEČA- ŠK RUMANOVÁ 2:2(2:0)

FK VEČA- ŠK RUMANOVÁ 2:2(2:0), 19. kolo VII. A ligy

V úvode zápasu mali hostia z Rumanovej loptu viac na svojich kopačkách, ale bránu domácich neohrozili. Postupne sa hra vyrovnala a prišli aj prvé šance domácich, ktoré ostali nevyužité. Skóre sa menilo v 31. minúte, keď sa po výbornej akcii presadil domáci Prílepok. O štyri minúty to už bolo 2:0, keď po vyšachovaní obrany hostí strelil gól Legner. V druhom polčase bolo vidieť snahu Rumanovčanov urobiť niečo s výsledkom, ale obrana Večanov dlho odolávala. V záverečnej päťminútovke hostia ešte viac pritlačili domácich a nakoniec sa im dvoma gólmi podarilo vyrovnať na konečných 2:2.

Zostava domácich: Turanovič, Legner, Hátaš, Čiernik, Hamar, Machálik, Barus, Herceg, Hanko, Vencel (84.min Szabó), Prílepok.