publikované: 14.08.2017 - 09:44  //  aktualizácia: 14.08.2017 - 15:03  //  zobrazené: 1792

FK Veča- Horné Saliby "B" 9:0

V prvom kole novovzniknutej šaliansko-galantskej VII.ligy hostili Večania mužstvo Horné Saliby B. Domáci nastúpili už aj s novymi tvárami, keď v obrane sa predstavil Okruhlica, v strede poľa Hrebík a na hrote Lacko. V prvom polčase sa domáci hráči presadili trikrát, keď postupne skórovali Lacko, Szabó a Legner. Hostia hrozili len z protiútokov, ale vážnejšiu šancu si nevypracovali. V druhom polčase Večania pridali ešte šesť gólov. Brankára prekonali Prílepok, Lacko, Machálik 2, Szabó, Hrebík. Domáci hráči ani diváci sa vytúženej desiatky nedočkali, ale fanúšikovia ich napriek tomu odprevadili z ihriska potleskom.

FK Veča- H.Saliby B 9:0

Góly: Lacko 2, Szabó 2, Machálik 2, Prílepok, Legner, Hrebík.

Zostava: Hatas, Legner, Okruhlica, Sčípa, Barus(K), Szabó, Braun(74.min Križovič), Hrebík, Prílepok(58.min Takács), Lacko, Machálik. Tréner: Jozef Czuczor, vedúci mužstva: Ladislav Takáč

2.kolo 20.8.2017, 17:00h Dlhá nad Váhom- FK Veča