publikované: 02.08.2020 - 22:14  //  aktualizácia: 02.08.2020 - 22:53  //  zobrazené: 1258

Pohárový zápas jednoznačne v prospech FK Veča

V prvom kole pohárového turnaja Campri Cupu hostili Večania súperov z neďalekého Cabaju – Čápora. Už v prvom polčase bolo jasné, kto má navrch. V 12.minúte domáci Mário Jurík správne odhalil chybu súpera a nepozornosť brankára hostí potrestal strelou zo vzdialenosti asi 25 metrov do odkrytej brány.  Tlak hostí neprišiel, naopak, o štyri minúty neskôr sa po peknej akcii trafil aj Tomáš Pál. Do druhého polčasu sa nastupovalo za stavu 2:0 pre Veču.

Dve minúty po úvodnom hvizde druhého polčasu zmenil skóre domáci strelec Ladislav Vencel. Domáci fanúšikovia sa tak  v 47.minúte mohli tešiť zo skóre 3:0. Večania napriek jasnému priebehu nepoľavili a do konca zápasu brankára hostí urobili nešťastným ešte dvakrát. FK Veča si tak v úvodnom kole Campri cupu pripísal výhru 5:0!

Zostava FK Veča: Hátas, Legner, Hanko, Homola, Jurík, Pál, Vencel (C), Kertész, Melicher, Kolenčík, Prágai. Z lavičky naskakovali Kubík, Takács, Križovič. Tréner: Ervín Horáček, lekár Ladislav Takáč, zástupca klubu Vlado Vicena.

Góly: Homola, Jurík (2), Pál, Vencel, ŽK: Hanko, Pál

Rozhodoval: Vladimír Gál, na čiare pomáhal Marko Turba. 100 divákov.