publikované: 06.11.2016 - 21:18  //  aktualizácia: 07.11.2016 - 08:32  //  zobrazené: 2493

FK Veča - ŠK Magnus Lukáčovce 4:0 (1:0)

V predposlednom, 12. kole jesennej časti hostili Večania družstvo Lukáčoviec (6.11.2016). Aj vzhľadom k postaveniu v tabuľke boli futbalisti Veče favoritom zápasu. V prvom polčase sa hral „medzišestnástkový“ futbal s viacerými šancami domácich, ktoré však ostali nepremenené. Skóre duelu otváral až na konci prvého polčasu večiansky kanonier Vencel. Do šatní sa tak odchádzalo za stavu 1:0. V druhom polčase si chceli domáci poistiť výsledok ďalšími gólmi, čo sa im v rozpätí od 52. do 60. minúty aj podarilo, keď sa postupne presadil dvakrát Prílepok a raz opäť Vencel. Za stavu 4:0 mali ešte obe mužstvá zopár šancí, no skóre sa už nemenilo. Hostia podali sympatický výkon, ale na dobre rozbehnuté mužstvo Veče to nestačilo. Večania touto výhrou predĺžili svoju sériu bez prehry na osem zápasov a po zaváhaní Rišňoviec sa dostali na čelo VII.ligy skupiny A Obfz NR.

FK Veča - ŠK Magnus Lukáčovce 4:0 (1:0), góly Vencel 2, Prílepok 2

Zostava: Krkošek, Legner, Barus (K), Herceg, Hamar, Braun (70.min Hátas), Ščípa, Takács (70.min Hanko), Vencel, Benko (82.min Križovič), Prílepok. Tréner: Jozef Czuczor, vedúci mužstva: Ladislav Takáč.

Posledné, 13.kolo jesennej časti odohrajú Večania v nedeľu, 13.11.2016 o 13:30 v Jarku.