publikované: 01.05.2016 - 19:16  //  aktualizácia: 01.05.2016 - 19:55  //  zobrazené: 2231

HORNÉ LAFANTOVCE – FK VEČA 0:3

Večania cestovali v 20.kole (1.mája) na ihrisko Horných Lefantoviec. Hostia boli favoritom zápasu, hoci im chýbali obaja brankári. Medzi tri žrde sa postavil Patrik Hátaš. Hernú kvalitu ukázali hostia aj na ihrisku, keď uz po prvom polčase bolo o osude zápasu vlastne rozhodnuté. Strelecky sa presadil Ladislav Vencel, potom si domáci dokonca strelili vlastný gól a skóre prvého polčasu uzavrel krásnou strelou do šibenice Miroslav Machálik. Do šatne teda odchádzali hráči za stavu 0:3 pre FK Veča. V druhom polčase Večania priebeh stretnutia kontrolovali, domácich do vážnejších golových šancí nepustili. Šance nevyužili a tak výsledok ostal nezmenený.

Horné Lefantovce - FK Veča 0:3 (0:3)

Góly: Vencel – 10.minúta, vlastný gól – 21.minúta, Machálik – 40.minúta